Dječji vrtić Medo Brundo u projektu "Sigurnije škole i vrtići"

Poštovani roditelji,

Sa zadovoljstvom Vas želimo obavijestiti da je Dječji vrtić Medo Brundo registriran na platformu „Sigurnije škole i vrtići" Hrvatskog Crvenog križa.
Cilj projekta „Sigurnije škole i vrtići" je poboljšati znanja i ojačati kompetencije djece u vrtićima te njihovih odgojitelja vezane uz teme pripreme za izvanredne situacije, prve pomoći, psihosocijalne podrške i sigurnosti u vrtiću. Odgojitelji će u radu koristiti brojne materijale dostupne za preuzimanje na platformi, kao što su plakati, informacije, prezentacije i konkretne aktivnosti koje će provoditi s djecom u vrtiću.
Platforma registriranim vrtićima pruža mogućnost prikupljanja bodova za provedene aktivnosti. Kada se prikupi 20 ili više bodova vrtić ostvaruje pravo na potvrdu „Sigurna škola/vrtić“.

Detaljnije informacije o projektu možete pronaći na: https://sigurnija-djeca.hck.hr/

Vaš Dječji vrtić Medo Brundo